Каталог 16 Avon Україна

РОЗІГРАШ 330 ПОДАРУНКІВ ДО ДНЯ ПРЕДСТАВНИКА
09.09.2019
Найпопулярніші способи використання хайлайтера 2019
21.10.2019

Гортати і дивитися каталог Ейвон 16 2019 Україна

16 2019 ейвон Україна представляє багато новинок і чудовою косметики, яку можна подарувати на новорічні свята. Адже, як відомо, до Нового року потрібно готуватися заздалегідь.

Чудові аромати

В каталозі ейвон 16 2019 Україна, мабуть, як ніколи раніше є багато парфумерії. Найрізноманітніші духи, парфумована вода стане найкращим подарунком на Новий рік.

Чи можете вибрати класичні Luck, Little black dress, Today, Pure blanca або нове прочитання духів Luminata, Life Colour, Always, Cherish і інші.

Каталог Ейвон 16 2019 Україна – дивитися онлайн

Дівчатам сподобаються духи Soft Musk, Wish of Love, Velvet Amber, Scent Essence.

Можна купити в подарунок і парфумовані набори, в які входить туалетна вода, лосьйон для тіла, крем.

Прикраси

Ну і доповнити привабливий аромат допоможуть не менш прекрасні прикраси, яких в каталозі достатньо. Великі підвіски, витончені намиста, масивні сережки, цікаві брошки змусять серця ваших шанувальників битися частіше. Ці прикраси добре підійдуть до вечірньої сукні і стануть гарним доповненням образу.

Чим здивувати близьких

Avon каталог 16 2019 Україна створений, щоб радувати і дивувати. Ніхто в святкові дні не залишиться без подарунка. Чоловікам можна вручити туалетну воду або набори з парфуму, крему і дезодоранту.

Для дітей теж є сюрпризи. Дитячі духи, піна для ванн і інші приємні дрібниці.

Не можна обійти увагою і новорічну серію кремів і іншої косметики з апетитними запахами солодощів.

Ну і, звичайно, в каталозі ви знайдете масу кремів, засобів для макіяжу, одягу, в тому числі сукні на вихід, і багато іншого.

Каталог ейвон 16 2019 Україна можна дивитися онлайн. Також ви можете безкоштовно скачати каталог. Просто наберіть в інтернеті рік буклету та його номер. Гортати яскравий і барвистий каталог одне задоволення. Можливо, перегляд нового буклету avon спонукає вас до реєстрації на сайті компанії. Тоді ви зможете отримувати товари від Ейвон зі знижкою за зниженою ціною.

Реєстрація в Ейвон проводитися шляхом заповнення анкети на сайті. Для того, що б скористатися каталогом і зробити замовлення необхідно бути зареєстрованим і стати представником ейвон Україна.