Як підписатися на Ейвон в Україні?

Работа в компании Эйвон Украина
Переваги роботи в Ейвон Україна
27.06.2019
Каталог 1 Avon Україна
10.07.2019

Компанія Avon сьогодні – одна з найбільших американських косметичних фірм, в якій працюють мільйони представників по всьому світу. Продукція Avon улюблена багатьма. Це доступна за ціною і якісна косметика для жінок, чоловіків і дітей.

Підписатися на компанію Avon в Україні

Підписатися на компанію Avon в Україні в Україні також можна стати представником компанії Avon. Представник спілкується з покупцем безпосередньо, пропонує каталог, дає рекомендації, оформляє замовлення. Така форма особистого контакту з клієнтом допомагає ненав’язливо розповісти про продукт і вибрати найбільш прийнятний варіант.

Бути представником Ейвон вигідно. Для нього, крім доходу і прибутку від продажів косметики, є різні акції, знижки, бонуси на всю продукцію і багато інших переваг.

Почати заробляти в Ейвон

Щоб почати заробляти, потрібно, перш за все, зареєструватися в ейвон на сайті avon-registration.com.ua. Підписка Avon дозволить вам зробити перше замовлення і отримати перший подарунок.

Щоб підписатися на Ейвон потрібно також отримати смс з логіном (особистим рахунком) і паролем.

Які переваги дає реєстрація в Ейвон?

 1. Участь в різних акціях для представників;
 2. Можливість брати участь в закритих онлайн-розпродажах;
 3. Ви зможете отримувати персональні подарунки;
 4. Отримувати знижки на продукцію до 30%.

Що дає особистий рахунок або підписка Avon?

 Як підписатися на Ейвон Завдяки підписці ви зможете:

 • Оформляти замовлення онлайн і через телефон;
 • Безкоштовно отримувати каталог та інформаційні матеріали;
 • Брати участь в акціях і програмах;
 • Бути в курсі всіх новинок макіяжу і інших новин зі світу краси;
 • Ви зможете відкрити власний магазин.

Якщо ви хочете підписатися на Ейвон, то вам потрібно заповнити анкету, відправити її через сайт. Потім потрібно отримати смс з логіном і паролем і можна брати перші замовлення і розміщувати їх через сайт.

Підписка на Avon – це вигідно

Якщо ви станете представником Ейвон в Україні, то зможете користуватися чудовою косметикою, брати участь у благодійних програмах. Ваш дохід може досягати від 100 до 500 гривень в тиждень. Причому роботу в Ейвон можна поєднувати з іншою постійною роботою.
Перед вами відкриються нові можливості для кар’єри. Ви зможете приєднатися до всесвітньої міжнародної компанії, яка відома всюди.

 

➤ Avon як замовити?

Завдяки гарним і яскравим каталогам з пробниками, консультанти можуть пропонувати покупцям товар, без наявності торгової точки, пояснюючи, як оплатити Avon онлайн. Замовлення можна зробити через інтернет завдяки електронним каталогом. Досить вибрати потрібні позиції і оплатити їх. Для зареєстрованих користувачів з паспортними даними є можливість відстрочки оплати.

➦ Як оплатити Avon?

Зробивши замовлення є два варіанти оплатити його. Першим буде оплата картою, приват 24 або будь-який інший банк

Ще одним способом є накладений платіж. Замовлення буде оброблений і відправлений на відділення пошти і оплачує його одержувач на відділенні.

Кожен новачок отримує не просто каталог, але і професійну підтримку менеджера. Нові представники проходять спеціальне навчання, де дізнаються всю необхідну інформацію про бренд і маленькі секрети продажів.

★ Правила реєстрації новим представником?

Все, що потрібно для того, щоб зареєструватися в Avon, так це доступ в інтернет. Сайт пропонує прості правила реєстрації новим представникам , щоб кожен міг стати консультантом-новачком, який зможе не тільки отримувати різні пільги і хорошу косметику зі знижкою, але і добре заробляти.

Щоб почати роботу на сайті необхідно просто заповнити форму, вказавши прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону. З кожним зв'яжуться менеджери і новачок може сміливо починати роботу. Вся реєстрація є безкоштовною.

✔ Як заробити в Ейвон?

Косметика залишається актуальною в будь-який час, і у всіх є багато друзів і родичів, які використовують Ейвон. Лінійка продуктів має необхідні кошти для будь-яких запитів і потреб жінок і чоловіків. Зареєструвавшись на сайті, пройшовши навчання і знаючи як заробити в Ейвон, можна отримувати прибуток за допомогою прямих продажів, пропонуючи товари своїм знайомим. Або ж знайти людей, які зацікавиться бізнесом в Ейвон і отримувати відсотки від їх прибутку.

Крім цього, консультанти можуть отримати бонуси:

 • Учавствовать в розіграші путівок
 • Користуватися бізнес-інструментами для заробітку
 • Отримувати різні знижки на важливе для кар'єри навчання