Як підписатися на Ейвон в Україні?

Работа в компании Эйвон Украина
Переваги роботи в Ейвон Україна
27.06.2019
Каталог 1 Avon Україна
10.07.2019

Компанія Avon сьогодні – одна з найбільших американських косметичних фірм, в якій працюють мільйони представників по всьому світу. Продукція Avon улюблена багатьма. Це доступна за ціною і якісна косметика для жінок, чоловіків і дітей.

Підписатися на компанію Avon в Україні

Підписатися на компанію Avon в Україні в Україні також можна стати представником компанії Avon. Представник спілкується з покупцем безпосередньо, пропонує каталог, дає рекомендації, оформляє замовлення. Така форма особистого контакту з клієнтом допомагає ненав’язливо розповісти про продукт і вибрати найбільш прийнятний варіант.

Бути представником Ейвон вигідно. Для нього, крім доходу і прибутку від продажів косметики, є різні акції, знижки, бонуси на всю продукцію і багато інших переваг.

Почати заробляти в Ейвон

Щоб почати заробляти, потрібно, перш за все, зареєструватися в ейвон на сайті avon-registration.com.ua. Підписка Avon дозволить вам зробити перше замовлення і отримати перший подарунок.

Щоб підписатися на Ейвон потрібно також отримати смс з логіном (особистим рахунком) і паролем.

Які переваги дає реєстрація в Ейвон?

  1. Участь в різних акціях для представників;
  2. Можливість брати участь в закритих онлайн-розпродажах;
  3. Ви зможете отримувати персональні подарунки;
  4. Отримувати знижки на продукцію до 30%.

Що дає особистий рахунок або підписка Avon?

 Як підписатися на Ейвон Завдяки підписці ви зможете:

  • Оформляти замовлення онлайн і через телефон;
  • Безкоштовно отримувати каталог та інформаційні матеріали;
  • Брати участь в акціях і програмах;
  • Бути в курсі всіх новинок макіяжу і інших новин зі світу краси;
  • Ви зможете відкрити власний магазин.

Якщо ви хочете підписатися на Ейвон, то вам потрібно заповнити анкету, відправити її через сайт. Потім потрібно отримати смс з логіном і паролем і можна брати перші замовлення і розміщувати їх через сайт.

Підписка на Avon – це вигідно

Якщо ви станете представником Ейвон в Україні, то зможете користуватися чудовою косметикою, брати участь у благодійних програмах. Ваш дохід може досягати від 100 до 500 гривень в тиждень. Причому роботу в Ейвон можна поєднувати з іншою постійною роботою.
Перед вами відкриються нові можливості для кар’єри. Ви зможете приєднатися до всесвітньої міжнародної компанії, яка відома всюди.