Представникам AVON

Заповніть форму:

изображение_viber_2020-11-19_19-43-28

Ейвон представникам вхід в особистий кабінет Україна

Особистий кабінет представника Avon

Компанія рада новим представникам Avon продукції по всьому світу. Вхід в особистий кабінет Ейвон Україна можна знайти за посиланням: https://my-avon.org.ua. Якщо ви ще не вступили до лав компанії, і тільки маєте намір стати представником Avon, то пройдіть реєстрацію, яка не відніме у вас багато часу. Для цього пройдіть по вищезазначеним посиланням і заповніть анкету. Отримавши реєстраційні дані, ви зможете приступати до роботи. Якщо ви забудете адресу сайту компанії, то без зусиль зможете знайти його в інтернеті. Досить ввести в пошуку: вхід в Ейвон Україна. Стань частиною компанії вже сьогодні. Створюй свій бізнес спільно з Avon.

Avon представникам

Компанія Ейвон надає вхід на офіційний сайт для нових представників такої країни як Україна за адресою: https://my-avon.org.ua. Пройшовши по посиланню перед вами відкриється сторінка “Реєстрація в Ейвон”. Заповніть поля, обов’язкові до заповнення, потрібно вказати ПІБ, номер телефону, адреса і натиснути відправити. Після вам залишиться тільки дочекатися дзвінка співробітника компанії Avon, який докладно пояснить подальший порядок роботи і повідомить ваш комп’ютерний номер. Вже на початку роботи кожен новачок отримує кваліфіковану допомогу. Всім бажаючим компанія дає можливість пройти корисне навчання, ви дізнаєтеся все про склад продукції і познайомитеся з різними методами продажів.
Реєстрація відкриває широкі можливості. Продажі без посередників друзям, колегам, родичам. Люди отримують косметику, а ви отримуєте гроші. Розширюйте свою клієнтську базу – реєструйтеся в соціальних мережах, рекламуйте свої послуги.

авторизованим користувачам

Часто виникають ситуації, коли раніше зареєстровані користувачі не використовують сервіс тривалі проміжки часу, тобто не розміщувати свої замовлення терміном більше 10 місяців або більше 12 каталогів. У таких випадках акаунти блокуються. Але не варто переживати, ви легко зможете отримати новий комп’ютерний номер і пароль, заповнивши анкету на сайті ще раз. Компанія Avon готова надавати великі можливості представникам, які тільки вступають в наші ряди. Привілеї полягають в наступному:

  • можливість заробляти путівки в різні місця відпочинку;
  • заробляти знижки на навчання.

Вхід в особистий кабінет

Для того, щоб авторизований представник компанії міг потрапити в розділ “Моя сторінка”, необхідно зробити наступне:

  • заповніть графу “Комп’ютерний номер”
  • введіть свій пароль і потім натисніть кнопку “Увійти”
  • виберете пункт “Перейти на сайт представника”.

Ейвон вхід для представників України

Avon намагається йти в ногу з сучасними тенденціями. Сайт Ейвон доступний для представників багатьох країн: Україна, Росія і Білорусь і т.д. Створювати свій бізнес простіше, ніж ви думаєте. Зайдіть на офіційний сайт українського представництва і починайте роботу. Вхід на сайт Ейвон представникам в особистий кабінет країни Україна здійснюється тільки з комп’ютерного номеру і паролю. <>

Ейвон завжди радий новим представникам. Якщо ти житель такої країни як Україна і ще не є співробітником Avon, проходь за посиланням https://my-avon.org.ua і поповнюй ряди компанії. Дистанційна робота, гнучкий графік, розвиток і стабільність – важливі складові для прийняття вашого рішення. Здійснюйте замовлення і будуйте свій бізнес вже сьогодні.

Є питання? Зв’яжіться зі своїм координатором або наберіть безкоштовний номер гарячої лінії Avon.

➤ Avon як замовити?

Завдяки гарним і яскравим каталогам з пробниками, консультанти можуть пропонувати покупцям товар, без наявності торгової точки, пояснюючи, як оплатити Avon онлайн. Замовлення можна зробити через інтернет завдяки електронним каталогом. Досить вибрати потрібні позиції і оплатити їх. Для зареєстрованих користувачів з паспортними даними є можливість відстрочки оплати.

➦ Як оплатити Avon?

Зробивши замовлення є два варіанти оплатити його. Першим буде оплата картою, приват 24 або будь-який інший банк

Ще одним способом є накладений платіж. Замовлення буде оброблений і відправлений на відділення пошти і оплачує його одержувач на відділенні.

Кожен новачок отримує не просто каталог, але і професійну підтримку менеджера. Нові представники проходять спеціальне навчання, де дізнаються всю необхідну інформацію про бренд і маленькі секрети продажів.

★ Правила реєстрації новим представником?

Все, що потрібно для того, щоб зареєструватися в Avon, так це доступ в інтернет. Сайт пропонує прості правила реєстрації новим представникам , щоб кожен міг стати консультантом-новачком, який зможе не тільки отримувати різні пільги і хорошу косметику зі знижкою, але і добре заробляти.

Щоб почати роботу на сайті необхідно просто заповнити форму, вказавши прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону. З кожним зв'яжуться менеджери і новачок може сміливо починати роботу. Вся реєстрація є безкоштовною.

✔ Як заробити в Ейвон?

Косметика залишається актуальною в будь-який час, і у всіх є багато друзів і родичів, які використовують Ейвон. Лінійка продуктів має необхідні кошти для будь-яких запитів і потреб жінок і чоловіків. Зареєструвавшись на сайті, пройшовши навчання і знаючи як заробити в Ейвон, можна отримувати прибуток за допомогою прямих продажів, пропонуючи товари своїм знайомим. Або ж знайти людей, які зацікавиться бізнесом в Ейвон і отримувати відсотки від їх прибутку.

Крім цього, консультанти можуть отримати бонуси:

  • Учавствовать в розіграші путівок
  • Користуватися бізнес-інструментами для заробітку
  • Отримувати різні знижки на важливе для кар'єри навчання