Каталог 14 Avon Україна

Каталог 13 Avon Україна
14.08.2019
Каталог 15 Avon Україна
03.09.2019

Гортати і дивитися каталог Ейвон 14 2019 Україна

Avon каталог 14 2019 Україна є прекрасним приводом влитися в команду великій міжнародній компанії, яка працює в індустрії краси.

Вам необхідно лише каталог Ейвон 14 2019 Україна дивитися онлайн, щоб вибрати вподобану продукцію. В даному каталозі буде представлена ​​вся продукція, яка є на даний рік на складські залишки. Перегляд каталогу дозволить підібрати нову продукцію індустрії краси для себе. Вас приємно здивує ціна на всю наявну номенклатуру. Зі збільшенням вашого індивідуального товарообігу відбудеться зросте і персональна знижка. Ви зможете забезпечувати якісною продукцією не тільки себе, але і своїх близьких і рідних. Вам будуть доступна найактуальніша продукція.

Ейвон 14 2019 Україна надає своїм клієнтам цілий ряд плюсів:

Каталог Ейвон 14 2019 Україна – дивитися онлайн

Унікальна можливість отримати в подарунок цінну річ (абсолютно безкоштовно);
Знижка в 26%, яка надається всім новим партнерам;
Вам дається шанс стати фінансово успішною людиною. Буде потрібно лише реєстрація в системі.
Новий Ейвон каталог 14 2019 Україна включає в себе велику кількість позицій, які напевно припадуть до душі багатьом людям. Його зручно гортати. Кожна сторінка каталогу – це представлена ​​продукція, фотозображення і її чіткий опис. Також ви можете скачати каталог, щоб вибрати вподобану позицію через електронну систему.

Каталог 14 2019 Ейвон Україна – це ваш інструмент на шляху до успіху. Скористайтеся своїм шансом в житті!

Якщо вам від 16 до 116 років і ви повні ентузіазму в освоєнні нової для себе сфери діяльності, яка буде приносити стабільний дохід, то компанія Ейвон – це ваш вибір!
Реєстрація в Ейвон проводитися шляхом заповнення анкети на сайті. Для того, що б скористатися каталогом і зробити замовлення необхідно бути зареєстрованим і стати представником ейвон Україна.

➤ Avon як замовити?

Завдяки гарним і яскравим каталогам з пробниками, консультанти можуть пропонувати покупцям товар, без наявності торгової точки, пояснюючи, як оплатити Avon онлайн. Замовлення можна зробити через інтернет завдяки електронним каталогом. Досить вибрати потрібні позиції і оплатити їх. Для зареєстрованих користувачів з паспортними даними є можливість відстрочки оплати.

➦ Як оплатити Avon?

Зробивши замовлення є два варіанти оплатити його. Першим буде оплата картою, приват 24 або будь-який інший банк

Ще одним способом є накладений платіж. Замовлення буде оброблений і відправлений на відділення пошти і оплачує його одержувач на відділенні.

Кожен новачок отримує не просто каталог, але і професійну підтримку менеджера. Нові представники проходять спеціальне навчання, де дізнаються всю необхідну інформацію про бренд і маленькі секрети продажів.

★ Правила реєстрації новим представником?

Все, що потрібно для того, щоб зареєструватися в Avon, так це доступ в інтернет. Сайт пропонує прості правила реєстрації новим представникам , щоб кожен міг стати консультантом-новачком, який зможе не тільки отримувати різні пільги і хорошу косметику зі знижкою, але і добре заробляти.

Щоб почати роботу на сайті необхідно просто заповнити форму, вказавши прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону. З кожним зв'яжуться менеджери і новачок може сміливо починати роботу. Вся реєстрація є безкоштовною.

✔ Як заробити в Ейвон?

Косметика залишається актуальною в будь-який час, і у всіх є багато друзів і родичів, які використовують Ейвон. Лінійка продуктів має необхідні кошти для будь-яких запитів і потреб жінок і чоловіків. Зареєструвавшись на сайті, пройшовши навчання і знаючи як заробити в Ейвон, можна отримувати прибуток за допомогою прямих продажів, пропонуючи товари своїм знайомим. Або ж знайти людей, які зацікавиться бізнесом в Ейвон і отримувати відсотки від їх прибутку.

Крім цього, консультанти можуть отримати бонуси:

  • Учавствовать в розіграші путівок
  • Користуватися бізнес-інструментами для заробітку
  • Отримувати різні знижки на важливе для кар'єри навчання