Правильний догляд за волоссям влітку

Важливість догляду за ногами
21.10.2019
Як правильно нанести макіяж
21.10.2019

Що відбувається з волоссям влітку?

Настала спека і ви перестали впізнавати своє волосся? Вони стають жирними вже на наступний день після миття? Кінчики січуться і не витримують жодної критики? Що відбувається? З подібною ситуацією стикається кожна жінка, навіть та, яка від природи наділена шикарною шевелюрою. Справа в тому, що в літній час волосся посилено підпадають під вплив негативних зовнішніх чинників: ультрафіолету, сухому жаркому повітрю, солоної морської води. Крім того, ми ще штучно їх знищуємо феном, укладаннями, випрямленням за допомогою спеціальних прасок.

На щастя, Ейвон каталог пропонує спеціально розроблену програму, спрямовану на правильний догляд за волоссям в літню пору. Що в неї входить ми розповімо в нашій статті.

Пакет засобів для догляду за волоссям

Основним і головним засобом по догляду за волоссям є шампунь. Він повинен бути легким, працювати без обважнення волосся, мати хороший зволожуючий і очищуючий ефект.

Мити голову слід в міру забруднення вашого волосся. Живильні жирні маски на літній період краще замінити іншими додатковими засобами для догляду за волоссям. Це можуть бути:

  • легкі зволожуючі маски;
  • ополіскувачі, найкраще на травах;
  • кондиціонери;
  • бальзами-ополіскувачі.
  • Фірма Avon подбала про всю родину. В Avon каталозі предствлена ​​повний асортимент засобів для догляду за волоссям різних типів для всіх членів сім’ї.

Бальзами у вигляді спреїв, що випускаються компанією Avon, зроблять ваше волосся легкими, шовковистим, блискучими. Ви забудете про сухі посічені кінчики, про важкому розчісуванні, постійному сплутуванні пасом. Спрей-бальзами нескінченно зручні у використанні. Вони компактні, при необхідності з легкістю поміщаються в дамську сумочку. Найголовніше, в своєму складі містять компоненти, необхідні для активного зростання і зміцнення волосся.

Що вийшла недавно нова серія “2 в 1” дозволяє успішно піклуватися про свій зовнішній вигляд не тільки в домашніх умовах, але і в моменти поїздок у відрядження або в подорожі. Серія “2 в 1” – це шампуні для волосся і гелі для душу в одному флаконі, або шампунь для волосся плюс бальзам-ополіскувач. Як бачите, не потрібно морочитися на безліч баночок, які займають чимало місця в валізі. Косметична продукція Avon спеціально розроблена з урахуванням побажань наших користувачів.