Суха шкіра: як допомогти особі компенсувати недолік вологи

Успішна і красива – це про Вас
21.10.2019
Яка косметика знадобиться у відпустці
21.10.2019

Морозне повітря, вітер, опалювальний період чинять негативний вплив на будь-який тип шкіри. Але найбільше схильна до стресу суха дерма. Як допомогти собі “не втратити обличчя”? Досить дотримуватися ряду правил.

Регулярне поповнення водного балансу

Скільки б екрани телевізорів і глянцеві сторінки не кричали про необхідність пити велику кількість води, більшість прекрасних дівчат забуває про це. Сухість шкіри є відмінним мотиватором поставити собі на телефон спеціальний додаток і випивати достатню кількість води на добу.

Грамотний підбір доглядають кремів і сироваток

Фахівцями косметології компанії AVON розроблений досить широкий ряд зволожуючих кремів. При підборі кошти враховуйте його щільність і жирність. Взимку можна дозволити собі більш щільні консистенції, а в теплу пору року краще зупинитися на гелевою текстурою. Це допоможе уникнути закупорки пір.

Звертайте увагу і на специфіку доглядає кошти. Не варто нехтувати правилами усталеної системи, і наносити на шкіру повік звичайний крем для обличчя. Оскільки шкіра під очима тонша і ніжніша, їй потрібен окремий догляд.

Якщо ви хочете, щоб дерма навколо очей була:

  • зволожена;
  • сяюча;
  • пружна;
  • еластична;
  • без ознак втоми і темних кіл,

приділяйте їй належну увагу і не забувайте балувати спеціально призначеним саме для цієї області обличчя кремом. А за використання патчів очі скажуть вам окреме спасибі!

На сайті https://my-avon.org.ua можна знайти кошти з серії ANEW, маски з вітамінами, spa-продукти, а так само патчі з охолоджуючим ефектом, які максимально допоможуть сухій шкірі боротися з негативними факторами навколишнього середовища.

Тонізація як один з головних етапів очищення і догляду

Сироватки та тоніки є якщо не головними, то дуже важливими продуктами по догляду за обличчям. Після вмивання і без того суха шкіра відразу ж вимагає максимального зволоження. Завдяки тоніку можна:

  • зняти стянутость і почуття дискомфорту;
  • відновити pH-баланс шкіри;
  • підготувати шкіру до нанесення крему;
  • подарувати додаткові догляд і зволоження.

Сайт https://my-avon.org.ua пропонує вибрати максимально придатний для вас варіант відразу з декількох лінійок, розроблених спеціально для догляду за сухою і збезводненої шкірою. Вибрати можна з серій “Naturals”, “Avon TRUE” або “ANEW”.