Про компанію

прнп

Про AVON

Сьогодні AVON одна з найуспішніших косметичних компаній у світі в області прямих продажів з річним обертом більше $ 11 млрд.

Компанія присутня на ринках більше 100 країн світу

Щорічно AVON створює близько 400 нових продуктів в категоріях декоративної косметики, парфумерії та засобів по догляду за шкірою обличчя, тіла та волосся

AVON – міжнародна компанія повного циклу, куди входять виробництво, забезпечення продажу та дистрибуції, а також комерційна організація (маркетинг, продажі)

AVON – очолює список найбільш соціально-відповідальних компаній світу

AVON - бренд № 1 на косметичному ринку України* з 2013 року

5 ЦІННОСТЕЙ...

Довіра

Ми прагнемо жити і працювати в умовах відкритого спілкування, де кожен має право вільно висловлювати свою власну думку.

Повага

Повага допомагає нам зрозуміти відмінності, побачити унікальні якості кожної людини. Через повагу ми допомагаємо один одному повністю проявити свій потенціал.

Віра

В основі всього, що ми робимо, лежить віра. Віра окрилює і надихає. Повірте в людину - і вона підкорить найвищі вершини.

Самокритика

Ми реально оцінюємо свої можливості та здібності. Вміємо визнавати власні помилки. Знаємо, що не завжди маємо рацію та відповіді на всі запитання. Ми не боїмося звертатися за порадою да просити про допомогу.

Чесність

Ми дотримуємося високих стандартів у всьому у відношенні до наших Представників та спільноти, а також до себе та наших колег. Ми прагнемо бути порядними усюди та завжди, розуміючи, що хоча б один негідний вчинок може зруйнувати репутацію, яку так складно відновити. Знаємо, що наші вчинки є прикладом для інших. І розуміємо, що слово «чесність» походить від слова «честь».