Подарунки для нових представників Ейвон

Презентація Кращих Пропозицій Каталогу 10/2019
10.06.2019
Эйвон Украина - регистрация новичков
Як зареєструватися на сайті AVON Україна
27.06.2019

Навряд чи кому – то потрібно пояснювати, що таке реєстрація в «Ейвон» і подарунок після реєстрації в «Ейвон». Дуже багато хто прагне стати повноправними членами цієї відомої компанії, але не знають, як зробити це правильно. Реєстрація в компанії має безліч незаперечних переваг, одне з них – подарунок при реєстрації в “Ейвон”.

Як зареєструватися на сайті AVON

 Подарунок для нових представників Ейвон Сам процес реєстрації не представляє особливих труднощів. Щоб стати повноцінним членом команди необхідно виконати чотири прості кроки:

  1. Зайти на офіційний сайт компанії;
  2. У формі ввести повні прізвище, ім’я та по батькові;
  3. Ввести номер мобільного телефону;
  4. Відправити заповнену анкету.

Потім потенційному представнику компанії залишається дочекатися дзвінка від менеджера і отримати приємний подарунок за реєстрацію в “Avon”. Все це здійснюється досить легко, швидко і абсолютно безкоштовно!

Бонуси та подарунки за реєстрацію

Кожен новий повноправний член команди отримує приємні подарунки і бонуси. Наприклад, компанія пропонує подарунки для нових представників “Ейвон”, які можна вибрати на першому рівні. Це парфумерна або туалетна вода.

До того ж з моменту реєстрації нового представника надається акційна знижка на покупку косметики цього бренду, на кожне замовлення від 600. Разом із замовленням представник отримує друкований каталог продукції на майбутній сезон.

Також для співробітників компанії діють вигідні акції і програми, і передбачена спеціальна система знижок. Ейвон всіляко підтримує своїх представників і піклується про їх розвиток, пропонуючи онлайн – навчання, тренінги та вебінари. Діє і гаряча телефонна лінія з цілодобовим віртуальним оператором.

Таким чином, здійснивши реєстрацію можна отримати не тільки подарунки для представників “Ейвон”, але і безліч інших вигідних бонусів.

Каталог продукції Ейвон

 Бонуси за реєстрацію представником Ейвон Ставши офіційним представником компанії” Ейвон “приз за реєстрацію ви отримаєте в будь-якому випадку. А також зможете купувати за вигідними цінами наступну продукцію:

  • Декоративну косметику;
  • Засоби догляду за волоссям, порожниною рота;
  • Засоби гігієни;
  • Одяг;
  • Прикраси;
  • Засоби по догляду за будинком і т. Д.

Як бачите, гасло: “Стань представником Ейвон та отримай в подарунок туалетну воду (косметику або що – то ще)” – саме на часі. Тому не втрачайте часу, реєструйтеся зараз і отримаєте свій подарунок після реєстрації в «Ейвон».