Подарунки для нових представників Ейвон

Презентація Кращих Пропозицій Каталогу 10/2019
10.06.2019
Эйвон Украина - регистрация новичков
Як зареєструватися на сайті AVON Україна
27.06.2019

Навряд чи кому – то потрібно пояснювати, що таке реєстрація в «Ейвон» і подарунок після реєстрації в «Ейвон». Дуже багато хто прагне стати повноправними членами цієї відомої компанії, але не знають, як зробити це правильно. Реєстрація в компанії має безліч незаперечних переваг, одне з них – подарунок при реєстрації в “Ейвон”.

Як зареєструватися на сайті AVON

 Подарунок для нових представників Ейвон Сам процес реєстрації не представляє особливих труднощів. Щоб стати повноцінним членом команди необхідно виконати чотири прості кроки:

 1. Зайти на офіційний сайт компанії;
 2. У формі ввести повні прізвище, ім’я та по батькові;
 3. Ввести номер мобільного телефону;
 4. Відправити заповнену анкету.

Потім потенційному представнику компанії залишається дочекатися дзвінка від менеджера і отримати приємний подарунок за реєстрацію в “Avon”. Все це здійснюється досить легко, швидко і абсолютно безкоштовно!

Бонуси та подарунки за реєстрацію

Кожен новий повноправний член команди отримує приємні подарунки і бонуси. Наприклад, компанія пропонує подарунки для нових представників “Ейвон”, які можна вибрати на першому рівні. Це парфумерна або туалетна вода.

До того ж з моменту реєстрації нового представника надається акційна знижка на покупку косметики цього бренду, на кожне замовлення від 600. Разом із замовленням представник отримує друкований каталог продукції на майбутній сезон.

Також для співробітників компанії діють вигідні акції і програми, і передбачена спеціальна система знижок. Ейвон всіляко підтримує своїх представників і піклується про їх розвиток, пропонуючи онлайн – навчання, тренінги та вебінари. Діє і гаряча телефонна лінія з цілодобовим віртуальним оператором.

Таким чином, здійснивши реєстрацію можна отримати не тільки подарунки для представників “Ейвон”, але і безліч інших вигідних бонусів.

Каталог продукції Ейвон

 Бонуси за реєстрацію представником Ейвон Ставши офіційним представником компанії” Ейвон “приз за реєстрацію ви отримаєте в будь-якому випадку. А також зможете купувати за вигідними цінами наступну продукцію:

 • Декоративну косметику;
 • Засоби догляду за волоссям, порожниною рота;
 • Засоби гігієни;
 • Одяг;
 • Прикраси;
 • Засоби по догляду за будинком і т. Д.

Як бачите, гасло: “Стань представником Ейвон та отримай в подарунок туалетну воду (косметику або що – то ще)” – саме на часі. Тому не втрачайте часу, реєструйтеся зараз і отримаєте свій подарунок після реєстрації в «Ейвон».

 

➤ Avon як замовити?

Завдяки гарним і яскравим каталогам з пробниками, консультанти можуть пропонувати покупцям товар, без наявності торгової точки, пояснюючи, як оплатити Avon онлайн. Замовлення можна зробити через інтернет завдяки електронним каталогом. Досить вибрати потрібні позиції і оплатити їх. Для зареєстрованих користувачів з паспортними даними є можливість відстрочки оплати.

➦ Як оплатити Avon?

Зробивши замовлення є два варіанти оплатити його. Першим буде оплата картою, приват 24 або будь-який інший банк

Ще одним способом є накладений платіж. Замовлення буде оброблений і відправлений на відділення пошти і оплачує його одержувач на відділенні.

Кожен новачок отримує не просто каталог, але і професійну підтримку менеджера. Нові представники проходять спеціальне навчання, де дізнаються всю необхідну інформацію про бренд і маленькі секрети продажів.

★ Правила реєстрації новим представником?

Все, що потрібно для того, щоб зареєструватися в Avon, так це доступ в інтернет. Сайт пропонує прості правила реєстрації новим представникам , щоб кожен міг стати консультантом-новачком, який зможе не тільки отримувати різні пільги і хорошу косметику зі знижкою, але і добре заробляти.

Щоб почати роботу на сайті необхідно просто заповнити форму, вказавши прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону. З кожним зв'яжуться менеджери і новачок може сміливо починати роботу. Вся реєстрація є безкоштовною.

✔ Як заробити в Ейвон?

Косметика залишається актуальною в будь-який час, і у всіх є багато друзів і родичів, які використовують Ейвон. Лінійка продуктів має необхідні кошти для будь-яких запитів і потреб жінок і чоловіків. Зареєструвавшись на сайті, пройшовши навчання і знаючи як заробити в Ейвон, можна отримувати прибуток за допомогою прямих продажів, пропонуючи товари своїм знайомим. Або ж знайти людей, які зацікавиться бізнесом в Ейвон і отримувати відсотки від їх прибутку.

Крім цього, консультанти можуть отримати бонуси:

 • Учавствовать в розіграші путівок
 • Користуватися бізнес-інструментами для заробітку
 • Отримувати різні знижки на важливе для кар'єри навчання