Як зареєструватися на сайті AVON Україна

Подарунок новим представникам AVON
Подарунки для нових представників Ейвон
26.06.2019
Работа в компании Эйвон Украина
Переваги роботи в Ейвон Україна
27.06.2019

Етапи реєстрації на сайті Ейвон Україна

Для того щоб зареєструватися на сайті AVON Україна, не потрібно прикладати особливих зусиль. Для початку необхідно перейти за посиланням: https://my-avon.org.ua/ua/. На сайті Ви побачите просту для заповнення форму, що включає в себе наступні поля для введення даних:

 • Ім’я (обов’язково);
 • Прізвище (обов’язково);
 • Ім’я по Батькові;
 • Телефон (обов’язково);
 • E-mail (тобто адресу Вашої електронної пошти);
 • Дата народження;
 • Населений пункт;
 • Вулиця;
 • Будинок;
 • Квартира.

Після заповнення всіх необхідних полів, необхідно натиснути на кнопку «Відправити заявку», що знаходиться під реєстраційною формою. Дану реєстрацію можна пройти абсолютно безкоштовно. Крім того, це єдина можливість пройти офіційну реєстрацію в Ейвон Україна.

Програма розвитку нових представників

реєстрації на сайті Ейвон Україна

У AVON Україна існує програма розвитку нових представників. Крім надання акційних знижок на кожне замовлення від 600 грошових одиниць, на кожному рівні зазначеної програми можна отримувати подарунки, вибираючи один з двох запропонованих варіантів, наприклад, парфуми або туш.

Підтримка представників AVON в Україні

Для представників існує особлива система знижок, діють вигідні програми і акції від AVON. Компанія AVON всіляко підтримує своїх представників і піклується про їх розвиток.

На власній інтернет-сторінці, на офіційному сайті, кожен представник, у зручний для нього час, може пройти онлайн-навчання. Для представників регулярно проводяться вебінари і онлайн-тренінги. Діють гаряча телефонна лінія та цілодобовий віртуальний оператор.

Успішному, вмотивованим Представнику надається можливість стати Координатором (Партнером) AVON Україна, створити і розвивати власну структуру, регулярно отримуючи грошову винагороду від Компанії кожні три тижні. Для партнерів Ейвон Косметікс Юкрейн постійно діють заохочувальні програми з цінними призами, грошовими бонусами.

Офіційна реєстрація в ЕЙВОН Україна безкоштовно

Стати представником Єйвон в Україні Реєструючись на сайті Ви стаєте частиною компанії, для якої в пріоритеті знаходяться п’ять простих цінностей: довіра, повага, віра, самокритика і чесність. Щоб стати консультантом Ейвон, вам досить правильно заповнити форму реєстрації

Реєстрацію може здійснити Офіційне Партнер або менеджер компанії Ейвон. Після заповнення і відправки форми на сайті представник компанії зв’яжеться з Вами по вказаному телефону і проведе повну реєстрацію. Після вдалої реєстрації компанія Avon надає Вам особистий рахунок і відкриває доступ в особистий кабінет, де можна розміщувати замовлення і користуватися всіма іншими сервісами. Пройшовши реєстрацію в Ейвон Україна безкоштовно, Ви отримаєте доступ до програми розвитку нових представників і будете отримувати підтримку протягом всієї роботи в AVON.

 

➤ Avon як замовити?

Завдяки гарним і яскравим каталогам з пробниками, консультанти можуть пропонувати покупцям товар, без наявності торгової точки, пояснюючи, як оплатити Avon онлайн. Замовлення можна зробити через інтернет завдяки електронним каталогом. Досить вибрати потрібні позиції і оплатити їх. Для зареєстрованих користувачів з паспортними даними є можливість відстрочки оплати.

➦ Як оплатити Avon?

Зробивши замовлення є два варіанти оплатити його. Першим буде оплата картою, приват 24 або будь-який інший банк

Ще одним способом є накладений платіж. Замовлення буде оброблений і відправлений на відділення пошти і оплачує його одержувач на відділенні.

Кожен новачок отримує не просто каталог, але і професійну підтримку менеджера. Нові представники проходять спеціальне навчання, де дізнаються всю необхідну інформацію про бренд і маленькі секрети продажів.

★ Правила реєстрації новим представником?

Все, що потрібно для того, щоб зареєструватися в Avon, так це доступ в інтернет. Сайт пропонує прості правила реєстрації новим представникам , щоб кожен міг стати консультантом-новачком, який зможе не тільки отримувати різні пільги і хорошу косметику зі знижкою, але і добре заробляти.

Щоб почати роботу на сайті необхідно просто заповнити форму, вказавши прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону. З кожним зв'яжуться менеджери і новачок може сміливо починати роботу. Вся реєстрація є безкоштовною.

✔ Як заробити в Ейвон?

Косметика залишається актуальною в будь-який час, і у всіх є багато друзів і родичів, які використовують Ейвон. Лінійка продуктів має необхідні кошти для будь-яких запитів і потреб жінок і чоловіків. Зареєструвавшись на сайті, пройшовши навчання і знаючи як заробити в Ейвон, можна отримувати прибуток за допомогою прямих продажів, пропонуючи товари своїм знайомим. Або ж знайти людей, які зацікавиться бізнесом в Ейвон і отримувати відсотки від їх прибутку.

Крім цього, консультанти можуть отримати бонуси:

 • Учавствовать в розіграші путівок
 • Користуватися бізнес-інструментами для заробітку
 • Отримувати різні знижки на важливе для кар'єри навчання