Найпопулярніші способи використання хайлайтера 2019

Каталог 16 Avon Україна
25.09.2019
Поєднання блонда з косметикою: які нюанси важливо знати при підборі макіяжу
21.10.2019

Яскравий і ефектний макіяж в 2019 році вже складно уявити без хайлайтера. Це косметичний засіб зробить будь-який макіяж більш свіжим за рахунок неповторного блиску. Одне з найголовніших переваг хайлайтера – доречність як у денних, так і у вечірньому макіяжі.

Різновиди хайлайтера

На сайті AVON (Ейвон) Україна можна знайти безліч різновидів цього косметичного засобу. Важливо лише визначитися з тим, яка упаковка Вам найбільш зручна:

  • хайлайтер в стіках
  • розсипчастий
  • кремовий
  • сухий.

Хайлайтер в стіках, наприклад, зручно брати з собою на вечірку або в подорож, за рахунок компактної упаковки.

Способи використання хайлайтера
Для того, щоб зробити свій макіяж максимально ефектним, нанесіть хайлайтер від Ейвон одним із таких способів:

1. Замість тіней.

Цей спосіб відмінно підійде для того, щоб розбавити свій повсякденний макіяж. Наносити на верхню повіку можна хайлайтер як кремовою текстури, так і розсипчастою. Головне робити це в міру, щоб макіяж не виглядав вульгарним і недоречним.

2. Для контурінга.

Контурінг особи став особливо популярним останнім часом. Хайлайтер стане відмінним помічником в цій непростій справі. З його допомогою можна з легкістю виділити область під бровами, вилиці, кінчик носа. В каталозі від AVON можна легко знайти підходяще для цієї мети засіб.

3. На губи.

Якщо хочеться додати в вечірній макіяж чогось незвичайного, то сміливо наносите хайлайтер на губи. Розсипчастий хайлайтер від Ейвон відмінно «ляже» на помаду і допоможе створити яскравий образ для вечірки.

4. На тіло.

Підкреслити видатні місця за допомогою хайлайтера можна не тільки на обличчі, але на тілі. Нанесіть його на шию і ключиці, якщо хочете підкреслити достоїнства. Дуже важливо підібрати правильний відтінок, який буде гармоніювати з кольором шкіри.

Хайлайтер стане відмінним помічником для створення яскравого макіяжу з додатковим блиском. Саме блиск вважається головною «фішкою» мейкап 2019. До того ж, хайлайтери від Ейвон відмінно поєднуються з золотистими і бронзовими тінями, підведенням для очей і помадами. Замовивши цей косметичний засіб з каталогу Ейвон можна з легкістю зробити як повсякденний макіяж, так і макіяж для яскравої фотосесії або вечірки. Важливо лише знати міру і не переборщити з блиском.