Поєднання блонда з косметикою: які нюанси важливо знати при підборі макіяжу

Найпопулярніші способи використання хайлайтера 2019
21.10.2019
Природність – головний тренд цієї весни!
21.10.2019

Припущення, що блондинки не потребують досконального підборі макіяжу, і їм йде абсолютно будь-який образ, є в корені помилковим. Одним невірно підібраним штрихом можна зіпсувати навіть самий бездоганний образ. Щоб уникнути подібних ситуацій радимо скористатися нашими рекомендаціями.

Як акцентувати увагу на блонді?

Головне правило кожної блондинки – мінімалізм в косметичних засобах. Лаконічність – ось запорука вдалого образу на всі випадки життя. Якщо душа вимагає яскравих нюансів, виділяйте щось одне: або очі, або губи. А максимально вигідно скласти образ допоможе асортимент сайту https://my-avon.org.ua.

Стрілки або тіні незвичайного кольору

Зовсім не обов’язково малювати на обличчі “карнавальну маску”. Яскравим штрихом можуть стати виділені завдяки тіням “Діамант” або “Соковитість кольору” очі. Не любите сильно завантажувати особа? Тоді просто прорисуйте яскраві стрілки, використовуючи олівці для очей з цих же серій. У палітрі крім стандартного чорного можна знайти зелений і навіть рожевий тони.

Помади з відтінком ягід

Від нюдового до насичено фіолетового. На сайті https://my-avon.org.ua представлений широкий асортимент кольору і фактур, що допоможе зробити вибір навіть самої розпещеної красуні. Навіть в одній лінійці можна знайти варіанти і для вечірніх, і для повсякденних образів.

Червоний – ідеальний супутник блонда

Якщо любите ефект зацілованих губ, скористайтеся пензлем для розтушовування помади. А бездоганних чітких ліній можна домогтися використовуючи серію “Вибух кольору”. А лайнер в останньому випадку допоможе візуально збільшити обсяг.

Рожевий і персиковий як символи свіжості і молодості

Незважаючи на те, скільки років вам за паспортом, використовуючи палітру рожевого і персикового можна домогтися ефекту омолодження без використання ринопластики. Плюс в тому, що саме в цих відтінках можна робити макіяж відразу двох акцентних точок: і очей і губ. Правильно підібраний в тон хайлайтер допоможе завершити образ. На сайті https://my-avon.org.ua ви можете ознайомитися з продуктами лінії LUXE і знайти свій бездоганний рожевий або бежевий.

Чого блондинкам варто уникати в макіяжі

Якщо ви щаслива володарка попелястого, теплого бежевого або пастельно-рожевого блонда, запам’ятайте, що ваш образ може зіпсувати:

  • перенасичення чорного. Широкі стрілки в тренді, але не варто доповнювати їх тінями аналогічного кольору;
  • велика кількість рум’ян. Замість свіжого look-а ви ризикуєте отримати особа “Мотрони” або додати собі з десяток років;
  • темний бронзер. Залиште його шатенкам, а самі зверніть увагу на світлі відтінки.

На сайті https://my-avon.org.ua ви завжди можете ознайомитися з чинним каталогом і зібрати свою ідеальну косметичку!